Makijaż permanentny

INSTYTUT URODY Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest wspaniałym sposobem na trwałą i wszechstronną poprawę urody, zatuszowania jej niedostatków i podkreślenie tego, co w twarzy najpiękniejsze. Jest to też doskonałe rozwiązanie na nieinwazyjne wyregulowanie kształtu i nadanie wyrazistości poszczególnym elementom twarzy, poprawę lub modyfikację koloru ust i optyczną korektę symetrii twarzy.

Dodatkowo makijaż permanentny to duża oszczędność czasu podczas codziennej porannej toalety, a także poczucie komfortu i pewności siebie niezależnie od okoliczności.

Dlatego, aby ułatwić życie i zapewnić nieskazitelny wygląd na długo, rekomendujemy wykonanie makijażu permanentnego najnowszymi technikami przez licencjonowaną i dyplomowaną linergistkę w Instytucie Vivien. Zabieg przeprowadzany jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego skóry, dzięki czemu jest on praktycznie bezbolesny. Nie pozostawia blizn ani nierównych linii, a jedynie gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z nowego, perfekcyjnego wyglądu.

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem:

  • dla kobiet które nie chcą lub nie mają czasu na codzienne wykonywanie precyzyjnego makijażu tradycyjnego.
  • dla kobiet, które mają problemy z wykonaniem tradycyjnego makijażu z powodu wad wzroku.
  • dla kobiet, które dostrzegają niedostatki swojej urody, takie jak małe oczy, rzadkie brwi, blade usta lub usta o nieregularnym kształcie i chciałyby je poprawić.
  • dla osób uczulonych na kosmetyki kolorowe.
  • dla osób starszych u których nastąpił widoczny, częściowy lub całkowity zanik brwi

Przygotowanie do zabiegu

Do makijażu oczu lub brwi nie ma żadnych wymagań, wskazane jest jedynie, by oczy były wypoczęte. W przypadku ust należy przyjmować lek antywirusowy Heviran zapisany przez lekarza 3-5 dni przed zabiegiem i 3-5 dni po nim, by uniknąć opryszczki.

Wykonanie zabiegu

Podczas rozmowy ustalamy, nanosimy kształt i kolor optymalny do typu urody. Następnie nanosimy na skórę krem znieczulający. Zawsze podczas naszej pracy zwracamy uwagę na to, aby makijaż był jak najbardziej naturalny. Zabieg wykonywany jest na atestowanym urządzeniu i jednorazowymi igłami. Po zabiegu oczy mają więcej wyrazu i wyglądają młodziej, usta są pełniejsze, a mimo to naturalne, brwi równomierne i gęste. Po zabiegu usta są nieco spuchnięte, mają intensywny kolor. Kształt wraca do normy następnego dnia. Kolor jaśnieje o ponad połowę w ciągu 3-4 dni. Złuszcza się w postaci małych płatków „gumkujących się”. Z kresek schodzi prawie niezauważalnie. Brwi złuszczają się mniej więcej po 3-4 dniach w postaci małych okruszków. Nie ma obawy, że kolor pozostanie tak intensywny, jak tuż po zabiegu.

Do 3 - 4 tygodni po wykonaniu zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów. Pierwsza korekta jest bezpłatna, pod warunkiem że zostanie wykonana do 4 tygodni po zabiegu. Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu oraz przestrzeganie terminów korekt gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt.

Jeżeli obowiązkowa korekta nie zostanie wykonana w odpowiednim czasie gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu.

Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża, ze względu na stres związany z zabiegiem. Niektóre choroby, np. cukrzyca, łuszczyca, długotrwałe przyjmowanie silnych leków sterydowych, antydepresantów. Wtedy trudno przewidzieć reakcję skóry, może się nierówno wybarwiać, być w niektórych miejscach cieńsza.