Zdrowa i promienna cera

INSTYTUT URODY Cera

Zabiegi kosmetyczne uzupełniają doskonale medycynę estetyczną, choć wiele osób uważa, że tak nie jest. Należy pamiętać, że bez wypielęgnowanej, dobrze nawilżonej, oczyszczonej skóry nie ma młodego looku, nawet gdyby ostrzyknięto wszystkie zmarszczki. Warto wybrać się na konsultację do doświadczonego kosmetologa w Instytucie Vivien, który zaleci właściwe zabiegi.

Oczyszczanie

Zabiegi oczyszczania są przeznaczone m.in. dla osób, które zmagają się z cerą tłustą czy trądzikową, która wymaga profesjonalnej pielęgnacji. Ze specjalistycznych zabiegów oczyszczających mogą skorzystać również osoby z cerą suchą, wrażliwą, a nawet naczynkową.

Nasz Instytut dobiera właściwy zabieg w zależności od potrzeb skóry.

Nawilżenie

Odpowiednio nawilżona skóra wygląda młodziej, jest jędrniejsza, bardziej promienna. Powietrze w kilku procentach składa się z wody, twój naskórek w co najmniej 10. Przez to, że wartości te dążą do wyrównania, skóra nieustannie oddaje część wilgoci otoczeniu. Stan nawilżenia zależy również od charakteru pracy, ilości spożywanej wody i predyspozycji skóry.

Instytut Vivien zapewnia optymalne nawilżenie wieloma zabiegami.

Lifting

Zmarszczki to jedne z pierwszych oznak starzenia się skóry. Zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące wykonywane w naszym salonie to skuteczny sposób na pozbycie się tych defektów urody i zachowania młodzieńczego wyglądu.

Proponujemy wyjątkowo skuteczne zabiegi, dobierane w zależności od potrzeb skóry.

Cera naczynkowa

Cera naczynkowa charakteryzuje się występowaniem tzw. podskórnych pajączków, inaczej teleangiektazji. Naczynia krwionośne nie wytrzymują ciśnienia krwi i rozszerzają się, pozostawiając ślady w postaci prześwitujących przez naskórek „czerwonych niteczek”. Ten problem można ograniczać za pomocą odpowiednich zabiegów kosmetycznych.

Trądzik

Nie wynaleziono jeszcze cudownego środka na trądzik i w 100% skutecznego specyfiku zwalczającego go. Istnieją jednak sposoby pozwalające znacząco zniwelować istniejące zmiany trądzikowe a nawet skutecznie zapobiec ich pojawieniu się.

Peelingi kosmetyczne

Mają za zadanie poprawę ogólnego wyglądu skóry, jej kolorytu, usuwają drobne zmarszczki, dają efekt zdrowej, pełnej blasku cery, skutecznie przeciwdziałają starzeniu się skóry.