Twoja opinia

Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii na temat naszego instytutu urody. Każda uwaga pomoże nam w lepszym wywiązywaniu się z naszych zadań, z kolei wasze pochwały zmotywują nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

Zamieszczone opinie:

Aleksandra 00:03:39, 25-06-2017

Vivien, to moje ukochane miejsce od pięciu lat. Jestem zadowolona z usług fryzjerskich pani Iwonki oraz bardzo zadowolona ze swojej buzi i ciała, co zawdzięczam pani Dorotce. U obu pań czuję się swobodnie. W salonie panuje domowa atmosfera i wszyscy witają mnie z uśmiechem. Dziękuję

e-mail: aleksandra.piskorska@op.pl

Anna Piskosz 11:31:34, 21-06-2017

Nigdy nie sądziłam, że znajdę miejsce gdzie wszystkie troski mi miną. Już wielokrotnie wracam na zabiegi do instytutu i zawsze jestem zadowolona. Fryzjerzy i kosmetyczki na najwyższym poziomie. Brawo! Polecam wszystkim.

e-mail: 139wilk@wp.pl

Arleta Gibon 15:51:38, 16-06-2017

Salon przeciętny, fryzjerki nie konsultują cen i zabiegów z klientem. Przy myciu i czesaniu włosów za każdym razem odczuwam dyskomfort ( ciągnięcie i szarpanie za włosy. BYłam parę razy, więcej nie skorzystam

Magdalena G 19:19:43, 18-02-2017

Bardzo profesjonalne strzyżenie. Pani Marzena idealnie dobrała mi fryzurę, doradziła jakich kosmetyków używać, jak dbać o włosy oraz jakich technik używać podczas stylizacji. Jestem pierwszy raz w 100% zadowolona z wizyty u fryzjera. Polecam.

Makijaż permanentny 14:05:41, 20-09-2016

Pani Julita wykonała mi brwi i kreski górne. Makijaż zrobiła perfekcyjnie. Przed zabiegiem dokładnie wytłumaczyła mi, dobór kształtu, koloru i metodę, jaką wykona mi makijaż. Jestem blondynką i obawiałam się, że mogę wyglądać komicznie, ale okazało się, że jest super. Wyglądam bardzo naturalnie. Zupełnie nie odczuwałam bólu. Polecam panią Julitę, bo to super fachowiec, bez obaw można oddać się w jej ręce.

Najlepszy Instytut Urody 21:14:20, 18-09-2016

Miałam okropne bardzo głębokie zmarszczki na czole , skóra na polikach i dekoldzie była mało naciągnięta i lekko obwisła co w efekcie nie wyglądało fajnie pokazała mi się też druga broda i jeszcze na dodatek jedna brew mi opadała . Ale dzięki zabiegom u Pani Dorotki znowu mogę spokojnie patrzeć w lustro . Moja cera nabrała blasku . Pani Dorotka jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą która pozytywnie nastawia do życia specjalistką i oczywiście profesjonalistką w każdym calu . Zna się na swojej pracy i potrafi doskonale dobrać zabiegi , które odmłodzą i odświeżą zaniedbaną cerę . Kocha to co robi co idzie w parze z jakością i efektem końcowym . W moim przypadku , zabiegi na twarz MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA , ostrzyknięcie BOTOXEM tylko zmarszczek na czole i zabieg LIPOZY który zredukował drugą brodę wykonane z dużą dokładnością i precyzją , przyniosły oczekiwany efekt . Czuję się zadbana , pewna siebie i na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego salonu w którym dominuje profesjonalizm i super atmosfera . Bardzo polecam !!!